Vítáme Vás na naší chatě

Dobrý den,
vítejte na stránce www.chataslavoj.cz.

Sportovní a jiné vyžití

Blízko Německa, krásná příroda, klid, ...

Poloha chaty je v zimě idální pro lyžaře, nachází se uprostřed sjezdovky TJ Slavoj, vlevo od chaty je sjezdovka Arnika, vpravo potom sjezdovka Alpa louka. Pro náročnější lyžaře jsou v dosahu sjezdovky na Špičáku, Pancíři, či na Gros Arberu (asi 12 km v SRN).
Pro běžkaře je v okolí upravováno velké množství běžeckých stop a bruslařských tratí.Od jara do podzimu je zde vhodné prostředí pro turisty, houbaře, cyklisty, neboť v okolí je velké množství upravených turistických stezek a cyklotras, (s možností využití i in-line bruslí) a to jak na území ČR, tak i sousedního Německa. Ideální prostředí je zde i pro sportovní oddíly, školy a další skupiny k pořádání sportovních soustředění, školních akcí a výletů a dalších společenských akcí. Výhodou rodinných dovolených je i to, že personál chaty je zvyklý vyjít vstříc jak dospělým, tak i dětem od nejmenšího věku.
Přímo u chaty je parkoviště pro hosty. Ceny ubytování, polopenze a penze jsou uvedeny v ceníku.
Mimosezónní slevy a výhody pro skupiny (např učitel – trenér na 10 dětí zdarma) jsou nabízeny při předchozí včasné rezervaci.

Tipy na výlety

Kde si užijete, když ne u nás

Šumavská jezera (Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, …), Špičák, Pancíř (sedačková lanovka), Velký Javor (kabinková lanovka), Tříjezerní slať, chráněná krajinná oblast – NP Šumava Prášily, Antýgl, řeka Vydra. 25 km Železná Ruda (disco, casino, muzeum, muzeum aut a motocyklů, 2 km Sjezdovka nad nádražím (v létě sjezd na minikárách) Klatovy 40 km Sušice 34 km, Zwiesel (SRN – bazén, Aqua centrum 16 km) LAM (SRN – bazén, venkovní, vnitřní, tobogány 20 km Bavorská ruda 5 km

© 2007 Chata Slavoj..